ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE MEGA WYPRZEDAŻ

Efekty zabiegu Onda to:

  • ujędrnienie skóry
  • wyszczuplenie sylwetki
  • redukcja boczków oraz oponki na brzuchu
  • zmniejszenie cellulitu
  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej

W jaki sposób przygotować się do zabiegu?

Mimo wysokiej skuteczności tego zabiegu nie ma konieczności specjalnego przygotowania się przed wykonaniem zabiegu. Należy jedynie pamiętać o picie dużych ilości wody. Na tydzień przed zaplanowanym zabiegiem trzeba zrezygnować ze stosowania balsamów oraz kremów nawilżających. Od razu po przeprowadzonym zabiegi powinno się przejść na 3-dniową dietę, odznaczającą się niską zawartością kalorii oraz tłuszczy. Wszystkie niezbędne informacje, pacjent otrzyma na konsultacji koniecznej przed przystąpieniem do zabiegu Onda.

Po wykonanym zabiegu

W trakcie zabiegu dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych adipocytów, w którego trakcie zostaje uwolniony umiejscowiony w nich tłuszcz. Organizm przetwarza to w sposób naturalny. Można mu w tym pomóc poprzez zastosowanie tak zwanej diety redukcyjnej oraz niskiej zawartości kalorii, oraz tłuszczu w okresie trzy dni po wykonanym zabiegu. Zwiększona ilość wypijanej wody pomaga w usunięciu z organizmu wszelkich produktów przemiany materii.

 

Głębokie modelowanie ciała i twarzy

SPADEEP skutecznie poprawia kształt i kontury różnych obszarów twarzy i ciała. Napina i liftinguje skórę, aby poprawić jej teksturę poprzez inicjowanie formowania nowego kolagenu.

Poprawa jędrności, kolorytu i tekstury

SPADEEP znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, linie mimiczne, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry.

Wygładzanie cellulitu

Połączenie energii fal radiowych i masażu mechanicznego przyspiesza metabolizm tkanek skóry, zmniejszając objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i wyraźnie wygładzając strukturę skóry.

Jak się przygotować do zabiegu?

Odpowiednie nawodnienie organizmu przed zabiegiem

Jakie są zalecenia po zabiegu?

  • Odpowiednie nawodnienie organizmu po zabiegu (3 l niegazowanej wody mineralnej po zabiegu oraz przez kilka kolejnych dni)
  • Powstrzymanie się od spożywania wysokoprocentowych napojów alkoholowych w dzień zabiegu
  • Stosowanie diety niskotłuszczowej przez kilka dni po zabiegu
  • Unikanie sauny, gorących kąpieli i forsownych ćwiczeń fizycznych przez 2-3 dni po zabiegu