O nas

Instytut Kosmetologii AnnEstetic to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie.
To miejsce, gdzie najnowocześniejsze urządzenia i najbardziej zaawansowane technologie stosowane są w nieinwazyjnej medycynie estetycznej i kosmetologii, pozwalają zaoferować zabiegi przynoszące spektakularne efekty w walce z niedoskonałościami ciała.

Piękne ciało to harmonijne kształty i odpowiednie proporcje. Natura rzadko jednak wyposaża Nas w ten ideał, dlatego naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą Kosmetolodzy z Instytutu Kosmetologii AnnEstetic, którzy tworzą indywidualne programy modelowania sylwetki przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn: LPG Endermologie – Integral, Storz , SPADEEP – Fala Radiowa, Karboksyterapia – Julie.

Kosmetolodzy pomogą również uzyskać nieskazitelnie piękną skórę. Redukcja zmarszczek, blizn, przebarwień, lifting i odmładzanie skóry to efekty które możemy uzyskać przy pomocy EMERGE – Lasera Frakcyjnego znajdującego się w na wyposażeniu jednego z pięciu gabinetów zabiegowych.
W ofercie Instytutu Kosmetologii AnnEstetic znajdziemy również Laser Diodowy – Vectus do usuwania zbędnego owłosienia zarówno z okolic twarzy i ciała. Redukujemy również zmiany naczyniowe z kończyn dolnych oraz twarzy dzięki Laserowi Diodowemu – QuadroStarPro Yellow. Mamy doświadczenie w osiąganiu najlepszych efektów.

Oferujemy Państwu bezpieczne i sprawdzone zabiegi, których skuteczność potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i badaniami klinicznymi.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej zakładki PROMOCJE gdzie uzyskają Państwo więcej informacji na temat Naszej oferty promocyjnej.

 

 

 

 

 

zapraszamy do kontaktu

 

Zapraszamy do kontaktu – „Instytut Kosmetologii AnnEstetic”