Praca

Przeczytaj ogłoszenie, by przekonać się, że to właśnie Ty jesteś osobą, której nam brakuje.

Poszukiwana osoba, zasili załogę Instytutu Kosmetologii AnnEstetic!

Zakres obowiązków Kosmetologa Instytutu Kosmetologii AnnEstetic:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu Laseroterapii (  Laser Vectus, Laser EMERGE, Laser QUADROSTAR);
  • wykonywanie zabiegów przy wykorzystaniu urządzń HI TECH ( Endermologia LPG, Fala radiowa Venus Freeze, Fala akustyczna Storz Medical, Karboksyterapia JULIE);
  • wykonywanie zabiegów z kosmetyki białej;
  • obsługa Klienta tylko na najwyższym poziomie;
  • odsprzedaż kosmetyków;

Zakres obowiązków Stylistki paznokci Instytutu Kosmetologii AnnEstetic:

  • wykonywanie manicure/pedicure (klasyczny, biologiczny, frezarkowy, francuski, hybrydowy, żelowy, japoński jak również przedłużanie paznokci-żel/)

Profil idealnej kandydatki na Kosmetologa i Stylistkę paznokci:

  • ukończone studia/kursy zawodowe;
  • bycie na bieżąco z najnowszymi i najciekawszymi nailsowymi trendami i nowinkami kosmetycznymi;
  • uprzejmość i uczynność względem Klienta;
  • komunikatywność, pewność siebie i otwartość w rozmowie z Klientem;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • miła aparycja i prezencja;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy;
  • kreatywność i wysokie zaangażowanie w wykonywanie poleconych zadań;
  • doświadczenie w zawodzie.

A co oferujemy my?:

  • możliwość nauki, rozwoju oraz doszkalania się;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca na najlepszych produktach kosmetycznych;
  • sprzęt najwyższej jakości;
  • praca w modnym i miłym miejscu;
  • duża baza Klientów.

Jeżeli uważasz, że wszystkie wymagania (lub większość z nich) opisują właśnie Ciebie, aplikuj do nas! Czekamy na Twoje CV pod adresem managerannestetic@gmail.com  Portfolio z załączonymi pracami również mile widziane!

Pomóż nam stworzyć team kreatywny godny pozazdroszczenia.

zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu – „Instytut Kosmetologii AnnEstetic”