Na tłuszczyk i cellulit terapie łączone

Jak spalić tłuszcz i jednocześnie ujędrnić ciało? Zabiegi łączone ONDA i SPADEEP

 

W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie bardziej kompleksowym podejściem do modelowania ciała. Zgodne to jest z obowiązującymi trendami. Klienci zainteresowani są redukcją tkanki tłuszczowej, redukcją cellulitu, ale z jednoczesnym ujędrnieniem określonych partii ciała. Połączenie technologii ONDA i SPADEEP daje najnowocześniejsze i bardzo skuteczne rozwiązanie na kompleksowe modelowanie sylwetki.

 

Jak działa ONDA?

ONDA emituje tzw. zimne fale Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz, które są absorbowane w sposób izolowany przez tkankę tłuszczową. Dochodzi wtedy do pobudzenia jej metabolizmu i pęknięcia adipocyta, czyli komórki tłuszczowej i dzięki temu pozbywamy się zlokalizowanego tłuszczu.

 

Jak działa SPADEEP?

Technologia AlmaWave  zastosowana w urządzeniu – ułatwia głębokie, jednorodne podgrzewanie tkanki dla uzyskania widocznych, długotrwałych rezultatów. Mechanizm ten indukuje ogrzewanie objętościowe w skórze, kurcząc włókna kolagenowe i stymulując powstawanie nowego kolagenu (neokolageneza), poprawiając ich grubość i ułożenie w skórze właściwej.

  ONDA BRZUCH + SPADEEP BRZUCH = 300ZŁ  1 ZABIEG

 

   ONDA UDA + SPADEEP UDA = 400 ZŁ 1 ZABIEG