PROCEDURY W SALONIE KOSMETYCZNYM

W związku ze zniesieniem zakazu pracy dla salonów, niezmiernie cieszę się z faktu, że już wkrótce będziemy się mogły z Wami spotkać.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo każdy salon dostał wytyczne które musi wprowadzić.
Najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabieg. Proszę, aby każdy zapoznał się z nimi przed planowaną wizytą w salonie.

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

ZASADY UMAWIANIA WIZYT

1. Na zabiegi można umawiać się wyłącznie telefonicznie / moment.pl .Niestety dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.

2. W trakcie telefonicznego umawiania z każdym Klientem zostanie przeprowadzona rozmowa. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.

3. Bardzo proszę o punktualne przychodzenie na zabieg. Dzięki temu ograniczymy kontakty między Klientami i będziemy miały wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

4. Przed wizytą każdemu klientowi zmierzona zostanie temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne. Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali tymi zabezpieczeniami, salon odsprzeda za symboliczną kwotę środki ochronne . Obowiązkowa będzie również mycie i dezynfekcja rąk przed wejściem do salonu.

Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy NAM na tym, żeby klientki w AnnEstetic czuły się i były bezpieczne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU OD 18 MAJA W CELU UMÓWIENIA WIZYTY