SKEYNDOR POWER C zabieg rozświetlający z czystą witaminą C

Profesjonalny zabieg o potrójnej mocy antyoksydacyjnej. Zawiera dużą dawkę witaminy C oraz ekstrakty z super owoców: granatu i acai. Zapewnia jaśniejszą, zrewitalizowaną i widocznie młodszą skórę.

Witamina C to podstawowy składnik potrzebny do rozwoju fizjologicznego i zapobiegający starzeniu się skóry. Posiada też funkcje obronne, przeciwdziałające powstawaniu wolnych rodników, zapewniając skórze ochronę przed promieniowaniem UV.
Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Kosmetyki zostały wzbogacone o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. Z kolei wyciąg hydroglikolowy (HG) to antyoksydant, bogaty w witaminy, taniny, kwas galusowy i elagowy, ceniony w kosmetyce dzięki funkcji antyoksydacyjnej oraz ochronie przeciwsłonecznej i przeciwzapalnej.
Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.

EFEKT to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

Zabieg jest wykonywany dodatkowo z peelingiem kawitacyjnym.

DZIAŁANIE:
– ujędrniające,
– wygładzające zmarszczki,
– rozjaśniające (wyrównujące koloryt cery),
– zmniejszające cienie pod oczami
– polepszające stan skóry.

ZALETY:
– większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,
– nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,
– działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu (dodatkowy efekt zwiększony o 6%),
– potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego.

Zabieg zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie w branży kosmetyki profesjonalnej BEAUTY PREMIUM.