ABYSS ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Na czym polega ABYSS zabieg antycellulitowy?
Zabieg opiera się na działaniu termoaktywnym. Oznacza to, że w jego trakcie podnosimy temperaturę ciała, a nałożone składniki aktywne (m in. spongilla) przenikają mocno, wgłąb skóry. Preparaty stworzone są na bazie wyłącznie naturalnych składników, dlatego są nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne.

Jakich efektów można się spodziewać?
Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Przy dużych depozytach tłuszczowych możemy stracić nawet 5cm robiąc jeden zabieg! Skóra robi się gładsza i, co najważniejsze, takich cudów można dokonać dosłownie w ostatniej chwili, przed urlopem czy ważną imprezą, ponieważ to zabieg, który możemy wykonywać dwa razy w tygodniu. Zostało 2 tygodnie do wyjazdu na urlop, a nie jesteście zadowolone ze swojego ciała? Na pewno zdążymy

Jakie są wskazania do zabiegu TERMOAKTYWNEGO?
cellulit faza 1 i 2
miejscowy depozyt tłuszczu/tłuszcz depozytowy
poprawa jędrności
wyrównanie struktury skóry
zwiększenie właściwego odcienia skóry oraz elastyczności

Czego można spodziewać się zaraz po zabiegu i jakie są zalecenia pozabiegowe?

Jeszcze przez kilka godzin skóra może być wyraźnie zaczerwieniona i podrażniona. Będzie odczuwalne swędzenie i „kłucie igiełek”. Lekki dyskomfort może towarzyszyć Ci przez do 24 godzin. Niczego po zabiegu nie zmywamy! Im dłużej substancje pozostaną na skórze, tym lepsze osiągniemy efekty! I co ważne! Należy pić dużo wody, aby wypłukać złogi z organizmu. Przez okres 3 dni po zabiegu nie korzystać z sauny, basenu. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być bardziej podatna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego przez 3 dni nie powinno się opalać ani korzystać z solarium, wykonywać innych nieuzgodnionych zabiegów w obrębie zabiegowym.

ZALECAMY SERIE 3 ZABIEGÓW

POJEDYŃCZY ZABIEG 180 ZŁ

PAKIET 3 ZABIEGÓW 500 ZŁ