Depilacja Laserowa Vectus

Specjalizujemy się w trwałym usuwaniu owłosienia na całym ciele!

Mamy doświadczenie w osiąganiu najlepszych efektów. Zaufaj profesjonalistom.

Wszechobecna w dzisiejszych czasach moda na gładkie ciało oraz troska o higienę sprawiają, że coraz częściej myślimy o pozbyciu się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Dotyczy to nie tylko osób borykających się z zaburzeniami hormonalnymi, u których nadmierne owłosienie jest przyczyną frustracji i kompleksów, ale również wielu zdrowych ludzi.

Depilacja Laserowa Vectus

Instytut Kosmetologii AnnEstetic jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce, podążając za nowoczesnymi, sprawdzonymi i skutecznymi rozwiązaniami oraz kierując się oczekiwaniami pacjentów, wprowadził MEDYCZNY LASER DIODOWY VECTUS pozwalający na najskuteczniejsze pozbycie się zbędnego owłosienia. Tradycyjne metody depilacji, takie jak: golenie, wosk, depilator, stare lasery czy fotoepilacja IPL lub VPL dają niestety krótkotrwałe i mało zadowalające efekty. Różnią się czasem po którym włosy ponownie odrosną oraz stopniem natężenie bólu.

W Instytucie Kosmetologii AnnEstetic oferujemy najskuteczniejszą, bezbolesną depilację XXI wieku, wykonaną laserem najnowszej generacji, gwarantując bezpieczeństwo i satysfakcję klienta.

cennik

Dlaczego warto zdecydować się na depilacje laserową Vectus?

Depilacja laserowa Vectus jest absolutnym hitem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest jedyną metodą pozwalającą na pozbycie się niechcianego owłosienia w bezpieczny i trwały sposób z dowolnych partii naszego ciała. Tradycyjne metody usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, depilator itp.) dają niestety krótkotrwałe i mało satysfakcjonujące efekty, a także niosą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn i możliwości zakażeń wszczepiennych. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, szybką i bezbolesną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo.

Dlaczego warto wybrać laser medyczny Vectus?

Medyczny Laser Diodowy VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na ŚWIECIE. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkowość.

NAJWIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ NA ŚWIECIE – medyczny laser diodowy najnowszej generacji.

NAJMNIEJSZA ILOŚĆ ZABIEGÓW – innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus™ jest opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Tym samym, energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność zabiegów radykalnie wzrasta.

NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA – Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia.

KOMFORT DLA KLIENTA – zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling powoduje, że zabieg jest bezbolesny – skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła.

NA CAŁE ŻYCIE – jedwabiście gładka skóra – 100% satysfakcji klienta.

BEZKONKURENCYJNY – najwyższa jakość zabiegu za najlepszą cenę.

 

Ile zabiegów należy wykonać aby na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia?

Aby całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia należy wykonać co najmniej cztery zabiegi. Jednakże ostateczna ilość zabiegów zależna jest od indywidualnych oczekiwań i skłonności do występowania nadmiernego owłosienia, szczególnie u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi. Konieczność powtarzania zabiegu związana jest z cyklem wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Jedynie włosy w fazie aktywnego wzrostu – ulegają zniszczeniu pod wpływem światła lasera, dlatego też nie ma możliwości, aby trwale usunąć więcej niż 30% włosów, podczas jednego zabiegu. Włosy będące w innych fazach wzrostu nie zaabsorbują właściwej dawki promieniowania i zachowają zdolność regeneracji. Stąd też wymagana jest seria zabiegów. W większości przypadków tj. 80%, konieczne jest wykonanie od 4-6 zabiegów.

Jak przygotować się do zabiegu?

Odpowiednie przygotowanie skóry jest jednym z czynników gwarantujących zadowalający efekt.  Przed zabiegiem skóra powinna być umyta i niczym nieposmarowana. Najważniejsze zalecenia dotyczą zakazu opalania skóry i usuwania włosów mechanicznie (depilator, pęseta, wosk ) co najmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem. W międzyczasie włosy golimy. W dniu poprzedzającym zabieg należy dokładnie ogolić miejsce, które będzie poddane zabiegowi. Ważne jest również, by depilowane powierzchnie nie były zmienione chorobowo (skaleczone lub zaczerwienione).

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu laserem Vectus może wystąpić delikatne zaczerwienienie lub podrażnienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach, najpóźniej do 2-3 dni. Jest to prawidłowa reakcja skóry, świadcząca o dokładnie wykonanym zabiegu. W tym czasie nie należy stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów, itp. oraz korzystać z sauny, solarium, brać gorących kąpieli. W przypadku wystąpienia podrażnienia zaleca się stosowanie kremów i maści łagodzących np. krem Bepanten, Panthenol. Zabiegi depilacji laserowej nie wyłączają z życia codziennego i zaraz po nim można wrócić do pracy, szkoły itp.

Jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej?

W celu osiągnięcia zadawalających efektów należy powtarzać zabieg co 4-12 tyg. w zależności od depilowanej okolicy.

Czy po serii zabiegów depilacji laserowej niechciane owłosienie zniknie na zawsze?

Po wykonaniu serii zabiegów możemy trwale usunąć zdecydowaną większość włosów tj. ok. 95% owłosienia na całe życie. Ten niewielki pozostały procent, to pula włosów, które mogą pojawić się w ciągu życia. Zwykle związane są z zaburzoną gospodarką hormonalną (m.in. w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych czy w okresie przekwitania). W takich przypadkach zaleca się wykonanie pojedynczego zabiegu co kilka lat w celu podtrzymania efektu gładkiej skóry.

Czy na skórze opalonej może być wykonywany zabieg depilacji laserowej VECTUS?

Vectus to pierwszy laser na świecie umożliwiający wykonanie zabiegów na fototypach skóry od I do VI. Urządzenie posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel, który odpowiedzialny jest za tak ogromną skuteczność depilacji. Skintel przykładany jest do skóry pacjenta w miejscu, w którym będą usuwane włoski. Pozwala to na sprawdzenie poziomu melaniny, a następnie, na podstawie tego odczytu dostosowanie odpowiednich parametrów zabiegu. Indywidualnie dobrana wiązka światła umożliwia wykonanie zabiegu nawet na opalonej skórze, eliminując ryzyko poparzenia. Dlatego też, zabieg depilacji laserowej Medycznym Diodowym Laserem Vektus można wykonywać nieprzerwalnie przez cały rok.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • ciąża, laktacja
 • świeża opalenizna (słoneczna, solarium – przerwać kąpiele słoneczne 4 tyg. przed zabiegiem, samoopalacze – nie stosować 2 tyg. przed zabiegiem.)
 • zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek – przestać używać 3 tyg. przed zabiegiem)
 • herbatki wyszczuplające (np. Figura 2 – odstawić 3 tyg. przed zabiegiem)
 • leki światłouczulające, retinoidy (np. Roaccutane – wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.)
 • antybiotyki (przestać stosować 2 tyg. przed zabiegiem)
 • leki obniżające krzepliwość krwi (odstawić 6 tyg. przed zabiegiem);
 • depilacja woskiem, depilatorem lub pęsetą ( przestać używać 1 miesiąc przed zabiegiem).
 • peelingi, kosmetyki i leki złuszczające (nie stosować 1 tydzień przed zabiegiem)
 • kremy lub maści zawierające retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, witaminę C itp. (przestać używać min 6 tyg. przed zabiegiem)
 • skłonność do przebarwień, bliznowców
 • aktywne infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • bielactwo, łuszczyca, opryszczka
 • cukrzyca, epilepsja, owrzodzenie żylakowate, zakrzepica
 • fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
 • rozrusznik serca
 • przerwanie ciągłości naskórka
 • świeże zabiegi chirurgiczne
 • włosy pozbawione melaniny (siwe – nie reagują na światło lasera)

 

 

Mamy doświadczenie w osiąganiu najlepszych efektów!

Vectus

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły.

Już dziś umów się w moment na konsultację.

 Rezerwacja ON LINE: https://www.moment.pl/annestetic

+48 17 850 02 52